Kunstipärane sepis


Sepised - metalli kunstilise töötlemise levinum viis. Praktikas kasutatakse paljude metallide töötlemiseks sepistamist, kuid kõige sagedamini seostatakse seda mõistet sepa tööga, raua kuumtöötlemisega. Kuna raud allub külmtöötlemisele vähem kui muud metallid tuleb soovitud kuju või mis tahes pildi saamiseks raua pinnal teda kuumutada kuni temperatuurini üle 1000°C.

Teie kodus


Mõnikord juhtub, et inimene elab suurepäraselt sisustatud majas, kuid mingi aja pärast hakkab talle oma kodu näima liiga tavalisena, eristamatuna teistest elamutest. Isegi supermugav maja, mida on sisustatud üle mõistuse kalli mööbliga ja mille seinad on täis riputatud kuulsate kunstnike originaalteostega, hakkab meenutama ametiruumi, kui ei selles ole selliseid jooni, mis on omased ainult talle. Ja selle originaalse joonena on kunstipärane sepis lihtsalt ideaalne.

Kunstipärane sepis annab igale kodule eriliselt luksusliku välimuse, on samaaegselt nii ilus kui ka väärikas, tõstab teie maja esile enamike naabrite tavaliste elamute hulgast. See annab teatud staatuse maja omanikule, see on omapärane omaniku visiitkaart. Kunstipärane sepis on kuulus mitte ainult oma ilu, vaid ka kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Mis võiks olla ausam kui metall?

Peened, elegantsed, sepistatud tooted sobivad harmooniliselt hoonete kaasaegsesse interjööri ja eksterjööri. Näiteks dekoratiivselt sepistatud võredel, poesiltidel, tänavalaternatel on väljendusrikas siluett ja need on võimelised kaunistama tänavat. Kunstipäraselt sepistatud valgustid aitavad luua hubast kodu. Nagu ka muistsel ajal on kaasaegse sepa kätest väljuv toode - originaalne, ainulaadne kunstiteos, mille on loonud sepa loominguline kujutlusvõime. Toodete hinnad sõltuvad Teie valitud tellimusest.