Terasest uksed


Metalluksed - see on Teie esimene investeering tugevasse majja. Tugev maja - see ei ole ainult tugevad seinad, vaid ka selle omaniku sügav uni ja tugev usk oma julgeolekusse. Metalluksed kaitsevad Teid võõraste inimeste uudishimu eest, mis on täiesti tarbetu Teie ohutus mugavas kodus.

Kuhu viivad metalluksed?


Metalluksed ei näe sugugi välja massiivsete ja ebasõbralikena - sellepärast on nad täiesti kohased ka moodsates korterites ja armsates äärelinna kodudes ja soliidsetes kontorites, ja äriladudes. Lühidalt, metallist ust on Teil vaja seal, kus on olemas, mida hoida.

Kui on tegemist korteriga, siis algab metallukse paigaldamisega tavaliselt kogu remont. See on lihtsam ka remondi seisukohalt ja turvalisuse poolest – milleks on vaja kalleid kaasaegseid materjale ja mööblit, kui keegi neid ei kaitse? Moodsad metalluksed - need ei ole vaid külmad metallist kolakad, vaid huvitavad ja stiilsed interjööri detailid, millele on omane veel üks asendamatu omadus - hoida ja kaitsta.

Mis puutub kontoreid, siis on metallist uksed sõna sõnalt võimelised päästma äri: lõppude lõpuks on äris iga paberileht kulda väärt. Ja kui jutuks on laod, siis siin on metalluks – sama tingimatu kuluartikkel, nagu ka „elav“ turvamees. Metalluste maksumus on alates 200EUR.